Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-03-03 12:37:52 56
Mit ne mondjak, félelmetes! Egy német juhásztól nem félnék ennyire! Beleborzongok, ha csak arra gondolok, hogy rám ugorhat egy ilyen fenevad ! Nekem papillonom van /többek között/, fantasztikus kis jószág. Tudtátok, hoigy van mozgássérült-segítő papillon is ? Komolyan!
Előzmény:
Ammandina Creative Commons License 2003-02-27 13:18:16 20
Íme Spanci fenevada, Jockey: (A fogait nézzétek!)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!