Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-03-03 12:32:42 55
Tökéletesen egyetértek Veled! A komondor különösen csodálstos fajta.
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-02-26 18:35:00 3
Nekem vannak papagájaim is, amit a vadászkutyák apportirozni akarnak, a madarak meg pánikolnak. Emeleten lakom panelban, ráadásul se nyájat terelni nem kell, se támadástól megvédeni engem továbbá utálom, amikor a nagykutyák csóválják a farkukat, ezzel mindent levernek derékmagasságban, lila foltokat csapkodnak a combomra, feldöntenek amikor felugranak, telenyálaznak valamint nem tudom öket arrébb tolni az ágyon. Ez idáig saját élmény. A szobacirkáloim nem-ugatós, moderáltan szőrhullató, gyerekszerető fajtájuak.
Kimondottan pozitiv teremtések és ilyen szempontból hasznosak a stresszes napokon.

Ha tanyám lenne, komondort vennék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!