|
|
|
|
 |
progress
2003-03-26 07:18:01
|
21
|
| Faablak ügyben ezt a számot hívhatjátok: 30/2798126. Ő tud mondani konkrét árakat is. Mondjátok, hogy bajai faablak kellene, és hogy Jóföldi Endre adta meg a számot. |
|
 |
tudós
2003-03-04 12:20:35
|
10
|
Nem lehet publikus?
Engem fa ablakok érdekelnének. |
|
A hozzászólás:
 |
Szellőke
2003-03-02 16:22:05
|
9
|
Szia progress,
esetleg el tudnád nekem mélben küldeni nekem a bajai ablakos embered elérhetőségét?
Vagy egy-két ablakméret árát (mert mi is kértünk árajánlatokat cégektől és elég húzósak), az árfekvés összehasonlítása végett.
(pl 120*150 bny 1,3 üvegezéssel= 39e stb.)
Köszi: Sz. |
|
Előzmény:
 |
progress
2003-03-02 07:56:47
|
7
|
| Azért a védőgáz nem rossz, hogy az alap thermo üvegezés 2,6-os hőátbocsátáshoz képest a léteznek 1,1-es üvegek (2,5-szer jobb hőszigetelés). Ezekben nem csak védőgáz van, hanem az üvegen egy fémgúőz bevonat, ami visszaveri a hősugárzás egy részét. Közvetlenül úgy érzékeled a dolgot, hogy téli hidegben is majdnem szobahőmérsékletünek érzed az ablaküveget. Talán 3-4 ezer forinttal több az ilyen üveg nm-re. Szerintem ma már csak ilyet érdemes. Bátyám és mi is most építkezünk az ő ablakai már el is készültek. Réteg ragasztott fa nyílászárók egy bajai vállalkozótól. Azoknak a figyelmét szeretném felhívni akik műanyag abalkot akarnak venni, hogy ne sajnáljátok a jobb profilra, és a jobb vasalatokra a pénzt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|