Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pitman Creative Commons License 2003-02-28 12:57:27 72
A honlapjukon nézted a FAQ-ot? Ott írnak ilyesmiről.
Előzmény:
GeRGelü Creative Commons License 2003-02-28 12:21:19 71
Igen azt ertem alatta. A QT termeszetesen fenn van, de megsem megy...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!