Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Shai-na Creative Commons License 2003-02-28 10:31:11 53
Pedig az előző tacsintól, Pirinyótól meg se tudtál volna közelíteni! :-))) Egy kicsit elrontottam a babát, ert tetszett, hogy olyan vehemens! :-))))
Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-28 10:25:09 52
azért emlitettem Shai Pengéjét, mert általában rossz tapasztalataim vannak az ilyen töpszli méregzsákokkal. rugnak, csipnek, harapnak.:O))
Penge meg tök barátságos és aranyos volt. Tetszett.:O))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!