Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Spanci Creative Commons License 2003-02-27 15:21:24 50
Igazság az, hogy már elmúlt 10 éves. Nem annyira fiatal. Velünk játszik, de amúgy egy kis morgós méregzsák. Egyébként évekig együtt élt a fiával, Ginoval, csak sajnos el kellett ajándékoznunk, mert állandóan mindenhová odapisiltek. Két hím, jelezték a területet egymást túllicitálva. Nagyon sajnáltuk Ginot, de jó helyre került, 3 nő keresi a kegyeit.:o)
Előzmény:
asta Creative Commons License 2003-02-27 15:15:16 49
Azért az sem jó, ha a kutyid soha nem játszhat más kutyákkal. Neki azért mégiscsak kellene a fajtatársak társasága. Nem próbáltál neki barátot találni? Óriási élvezet nézni őket:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!