Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-02-27 15:11:32 48
Hogy más stilusban? Azt láttad volna, mikor az öcsémék óriássnacija a Samu a küszöbröl egyenesen a franciágyon landolt - egy ugrással. Képzeld el, aki épp alá került.
Soha nem tudták megnevelni, szegénykém ilyen kelekótyán is halt meg egy autó alatt.:(
Előzmény:
Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 14:51:11 44
Hát az már igaz, hogy a játékstílusuk a mérettől nagyban függ! :-)))) Még sose rettentem meg, amikor a tacs próbált meg nekifutásból a karjamba ugrani! :-))) Viszont a sharpoktól landoltam már egy párszor a hátamon! :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!