Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-02-27 14:31:39 40
Nemcsak a csivav, a palotapincsi is. Úgy 8 hetesen halálra röhögtem magam az ugatásástól, de az apjától senki sem mert bemenni a kapun. Rendesen "bokázott", és úgy tud ordítani, mint egy kau.
Előzmény:
Spanci Creative Commons License 2003-02-27 14:21:26 37
:o)))

Tény, hogy a csivava harcias. Azt olvastam, hogy már a régi azték időkben a gazdag nők azért hordták a karjukban, hogy az ékszereiket védjék.
Mi pórázolunk, lányom nem, de ő az igazi vezér, és neki nagyon szófogadás van. Általában az emberekben ellenállhatatlan vágy él, hogy egy csivavát megsimogassanak. "Jááájj de aranyospicikuta!!!" Mindig szólunk, hogy nem kéne, mert harcias, odakaphat. Fele elhiszi, felének meg a keze bánja.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!