Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 13:58:06 32
Persze vannak kivételek! Sajnálom szegényt! :-((
Én csak azt mondom, hogy a kutyuk ösztönösen tudják, hogy ki az ellenfél, és nem vesznek számításba egy nekik lábnyi kutyust, ha az úgy viselkedik, mint egy lábnyi kutyus. Ez csak a normális, egészséges idegzetű kutyákra vonatkozik. Persze vannak olyan kutyák, akiknek mindegy csak verekedni, ölni tudjanak.
Előzmény:
Spanci Creative Commons License 2003-02-27 13:51:23 30
Biztos az is tisztában volt a méretekkel, aki szétkapta a csivava gerincét egy db harapással. Ha egyméretűek lettek volna, legalább esélye lehetett volna csórinak.
Lehet, hogy neked eddig szerencséd volt, én nem reszkírozok. Utána már késő sírni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!