Keresés

Részletes keresés

Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 13:46:22 29
Rendben Asta várlak! :-)))

Nekem egy sz.sz. törpetacsim van, kis kurvinyek, de minden féelem nélkül rátör még a kaura is, itt a nagytestű kutyások szoktak bepisilni a nevetéstől! :-)))
A kistestű kutyával akkor teszünk a legrosszabat, ha felkapkodjuk, ha egy nagyobb ér a közelbe, mert így Ő érzi nagyobbnak magát és ettől úgy is fog viselkedni. A kutyák tisztában vannak a méretekkel, amíg a gazdi íly módón bele nem avatkozik! Nálunk a t.tacsi 10 sharppal van együtt és tudja, hogy Ő mekkora! :-))) Sose volt gond a méretkülönbségből játék közben.

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-02-27 13:38:23 26
Egyszer még rádtörök:O))
Előzmény:
Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 13:22:31 22
Komolyan gondoltam! :-))) Ha tombolhatnékod van kutyukkal, gyere nyugodtan, a sharp alkalmas rá! :-))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!