|
|
|
|
 |
Shai-na
2003-02-27 13:46:22
|
29
|
Rendben Asta várlak! :-)))
Nekem egy sz.sz. törpetacsim van, kis kurvinyek, de minden féelem nélkül rátör még a kaura is, itt a nagytestű kutyások szoktak bepisilni a nevetéstől! :-)))
A kistestű kutyával akkor teszünk a legrosszabat, ha felkapkodjuk, ha egy nagyobb ér a közelbe, mert így Ő érzi nagyobbnak magát és ettől úgy is fog viselkedni. A kutyák tisztában vannak a méretekkel, amíg a gazdi íly módón bele nem avatkozik! Nálunk a t.tacsi 10 sharppal van együtt és tudja, hogy Ő mekkora! :-))) Sose volt gond a méretkülönbségből játék közben.
|
|
A hozzászólás:
 |
asta
2003-02-27 13:38:23
|
26
|
| Egyszer még rádtörök:O)) |
|
Előzmény:
 |
Shai-na
2003-02-27 13:22:31
|
22
|
| Komolyan gondoltam! :-))) Ha tombolhatnékod van kutyukkal, gyere nyugodtan, a sharp alkalmas rá! :-)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|