|
|
|
|
 |
asta
2003-02-27 13:36:00
|
24
|
:O)))))))))))
Pár éve naponta találkoztunk séta közben egy nénivel, aki 5 azaz öt darab nyivavát sétáltatott. Felejthetetlen látvány volt:O))
nekem is van saját különbejáratú élményem egy kinai palotapincsivel. Én hoztam el a tenyésztőtől 8 hetesen, hogy másnap Olaszországba vigyék. Ott töltötte az éjszakát nálunk.
Volt az egész vagy 2 dkg, letettem a konyhapadlóra, kan volt a lelkem. Beállt harci állásba és megugatott. Majd be pisiltem.:O))
Fájó szívvel váltam meg tőle. |
|
A hozzászólás:
 |
Spanci
2003-02-27 13:21:20
|
21
|
A kép majdnem életnagyságú:o)
Köszi. |
|
Előzmény:
 |
Ammandina
2003-02-27 13:18:16
|
20
|
Íme Spanci fenevada, Jockey: (A fogait nézzétek!)
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|