Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2003-02-27 13:36:00 24
:O)))))))))))
Pár éve naponta találkoztunk séta közben egy nénivel, aki 5 azaz öt darab nyivavát sétáltatott. Felejthetetlen látvány volt:O))
nekem is van saját különbejáratú élményem egy kinai palotapincsivel. Én hoztam el a tenyésztőtől 8 hetesen, hogy másnap Olaszországba vigyék. Ott töltötte az éjszakát nálunk.
Volt az egész vagy 2 dkg, letettem a konyhapadlóra, kan volt a lelkem. Beállt harci állásba és megugatott. Majd be pisiltem.:O))
Fájó szívvel váltam meg tőle.
A hozzászólás:
Spanci Creative Commons License 2003-02-27 13:21:20 21
A kép majdnem életnagyságú:o)

Köszi.

Előzmény:
Ammandina Creative Commons License 2003-02-27 13:18:16 20
Íme Spanci fenevada, Jockey: (A fogait nézzétek!)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!