Keresés

Részletes keresés

Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 12:32:11 14
:-))) At én Anyukámnak is így van 11x "fél" kutyája! :-)))
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-02-27 11:54:02 10
Ha kertben van a kutya, kevesebb idő is elég. Nem kell a le fel menésekkel bajlódni. Öt percre is ki tud az ember szaladni többször is. Időm pedig tényleg kevés van.
A "fél" kutyám szeretete tényleg egész - alig várom a hétvégeket, meg a nyarat, mikor állandóan velem lesz:O)
Előzmény:
Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 10:17:49 8
Megértem, amit írsz, mert ha nincs időd, akkor teljesen mindegy, hogy kicsi vagy nagy vagy hol hol tartod!

A "fél" kutya is több, mint a semmi! :-)))) A szeretete Feléd biztos egész! :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!