|
|
|
|
 |
Shai-na
2003-02-27 12:32:11
|
14
|
| :-))) At én Anyukámnak is így van 11x "fél" kutyája! :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2003-02-27 11:54:02
|
10
|
Ha kertben van a kutya, kevesebb idő is elég. Nem kell a le fel menésekkel bajlódni. Öt percre is ki tud az ember szaladni többször is. Időm pedig tényleg kevés van.
A "fél" kutyám szeretete tényleg egész - alig várom a hétvégeket, meg a nyarat, mikor állandóan velem lesz:O) |
|
Előzmény:
 |
Shai-na
2003-02-27 10:17:49
|
8
|
Megértem, amit írsz, mert ha nincs időd, akkor teljesen mindegy, hogy kicsi vagy nagy vagy hol hol tartod!
A "fél" kutya is több, mint a semmi! :-)))) A szeretete Feléd biztos egész! :-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|