|
|
|
|
 |
asta
2003-02-27 11:58:10
|
11
|
A "fél" kutya az, ami nem teljesen a tiéd. Konkrétan a fiaméknál van, ahol kert van, én pedig járkálok ki hozzá.Viszem iskolába. Mikor pedig nincsenek otthon én vagyok vele. Én hoztam haza a kölyköt, én voltam vele egy hétig, nyáron is velem lesz biztosan egy egész hónapot.A család egyetlen kuttya:O))
Hát így "fél":) és egészen imádom:O)) |
|
A hozzászólás:
 |
Ammandina
2003-02-27 10:40:51
|
9
|
| Fél kutya? Az mi? |
|
Előzmény:
 |
asta
2003-02-27 10:03:04
|
7
|
Én világéletemben kutyabolond voltam, viszont, miután mindig emeleti lakásban laktunk, lemondtam a kutyáról. Úgy gondoltam, hogy a kutyának olyan igényei vannak, amit egy lakásban a legjobb tartás mellett sem tudnék kielégíteni. Ha mégis rászántam volna magam, csakis kistestűt vettem volna, hiszen a lakás tere neki esetleg elég, mig egy nagytestű csak szenvedne.
Ezt vallom most is, de azért végre van egy "fél" kutyám, aki kertben lakik és akivel sokat lehetek együtt.:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|