Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2003-02-27 11:58:10 11
A "fél" kutya az, ami nem teljesen a tiéd. Konkrétan a fiaméknál van, ahol kert van, én pedig járkálok ki hozzá.Viszem iskolába. Mikor pedig nincsenek otthon én vagyok vele. Én hoztam haza a kölyköt, én voltam vele egy hétig, nyáron is velem lesz biztosan egy egész hónapot.A család egyetlen kuttya:O))
Hát így "fél":) és egészen imádom:O))
A hozzászólás:
Ammandina Creative Commons License 2003-02-27 10:40:51 9
Fél kutya? Az mi?
Előzmény:
asta Creative Commons License 2003-02-27 10:03:04 7
Én világéletemben kutyabolond voltam, viszont, miután mindig emeleti lakásban laktunk, lemondtam a kutyáról. Úgy gondoltam, hogy a kutyának olyan igényei vannak, amit egy lakásban a legjobb tartás mellett sem tudnék kielégíteni. Ha mégis rászántam volna magam, csakis kistestűt vettem volna, hiszen a lakás tere neki esetleg elég, mig egy nagytestű csak szenvedne.
Ezt vallom most is, de azért végre van egy "fél" kutyám, aki kertben lakik és akivel sokat lehetek együtt.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!