|
|
|
|
 |
asta
2003-02-27 11:54:02
|
10
|
Ha kertben van a kutya, kevesebb idő is elég. Nem kell a le fel menésekkel bajlódni. Öt percre is ki tud az ember szaladni többször is. Időm pedig tényleg kevés van.
A "fél" kutyám szeretete tényleg egész - alig várom a hétvégeket, meg a nyarat, mikor állandóan velem lesz:O) |
|
A hozzászólás:
 |
Shai-na
2003-02-27 10:17:49
|
8
|
Megértem, amit írsz, mert ha nincs időd, akkor teljesen mindegy, hogy kicsi vagy nagy vagy hol hol tartod!
A "fél" kutya is több, mint a semmi! :-)))) A szeretete Feléd biztos egész! :-))) |
|
Előzmény:
 |
asta
2003-02-27 10:03:04
|
7
|
Én világéletemben kutyabolond voltam, viszont, miután mindig emeleti lakásban laktunk, lemondtam a kutyáról. Úgy gondoltam, hogy a kutyának olyan igényei vannak, amit egy lakásban a legjobb tartás mellett sem tudnék kielégíteni. Ha mégis rászántam volna magam, csakis kistestűt vettem volna, hiszen a lakás tere neki esetleg elég, mig egy nagytestű csak szenvedne.
Ezt vallom most is, de azért végre van egy "fél" kutyám, aki kertben lakik és akivel sokat lehetek együtt.:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|