|
|
|
|
 |
Ammandina
2003-02-27 10:40:51
|
9
|
| Fél kutya? Az mi? |
|
 |
Shai-na
2003-02-27 10:17:49
|
8
|
Megértem, amit írsz, mert ha nincs időd, akkor teljesen mindegy, hogy kicsi vagy nagy vagy hol hol tartod!
A "fél" kutya is több, mint a semmi! :-)))) A szeretete Feléd biztos egész! :-))) |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2003-02-27 10:03:04
|
7
|
Én világéletemben kutyabolond voltam, viszont, miután mindig emeleti lakásban laktunk, lemondtam a kutyáról. Úgy gondoltam, hogy a kutyának olyan igényei vannak, amit egy lakásban a legjobb tartás mellett sem tudnék kielégíteni. Ha mégis rászántam volna magam, csakis kistestűt vettem volna, hiszen a lakás tere neki esetleg elég, mig egy nagytestű csak szenvedne.
Ezt vallom most is, de azért végre van egy "fél" kutyám, aki kertben lakik és akivel sokat lehetek együtt.:) |
|
Előzmény:
 |
Shai-na
2003-02-27 08:33:15
|
5
|
Sziasztok!
Kössz Iffy, hogy megemlíted a vakarcsomat, Pengét! :-))))
Hogy hasznosak-e? Mindenképp!
Nem mindenkinek adatik meg, akár lakásban, akár házban, hogy nagytestű kutyut tartson. Több körülmény közrejátszhat. (anyagiak, kevés hely, mozgáskorlátozottság) Ezek az emberek ugyan úgy szeretik a kutyákat csak Ők kisebbet tudnak tartani.
Szerintem a kutya, az kutya mérettől függetlenűl a saját fajtája jellemzőivel.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|