Keresés

Részletes keresés

Ammandina Creative Commons License 2003-02-27 10:40:51 9
Fél kutya? Az mi?
Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 10:17:49 8
Megértem, amit írsz, mert ha nincs időd, akkor teljesen mindegy, hogy kicsi vagy nagy vagy hol hol tartod!

A "fél" kutya is több, mint a semmi! :-)))) A szeretete Feléd biztos egész! :-)))

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2003-02-27 10:03:04 7
Én világéletemben kutyabolond voltam, viszont, miután mindig emeleti lakásban laktunk, lemondtam a kutyáról. Úgy gondoltam, hogy a kutyának olyan igényei vannak, amit egy lakásban a legjobb tartás mellett sem tudnék kielégíteni. Ha mégis rászántam volna magam, csakis kistestűt vettem volna, hiszen a lakás tere neki esetleg elég, mig egy nagytestű csak szenvedne.
Ezt vallom most is, de azért végre van egy "fél" kutyám, aki kertben lakik és akivel sokat lehetek együtt.:)
Előzmény:
Shai-na Creative Commons License 2003-02-27 08:33:15 5
Sziasztok!
Kössz Iffy, hogy megemlíted a vakarcsomat, Pengét! :-))))
Hogy hasznosak-e? Mindenképp!
Nem mindenkinek adatik meg, akár lakásban, akár házban, hogy nagytestű kutyut tartson. Több körülmény közrejátszhat. (anyagiak, kevés hely, mozgáskorlátozottság) Ezek az emberek ugyan úgy szeretik a kutyákat csak Ők kisebbet tudnak tartani.
Szerintem a kutya, az kutya mérettől függetlenűl a saját fajtája jellemzőivel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!