|
|
|
|
 |
KARVALY
2003-02-26 12:38:16
|
595
|
Yoo, talájki valamit. Szerintem megint kedvesemnél lehetséges, nem hiszem hogy kiebrudalna. És ha várol még egy kicsit, akkor lesz nála babázás, és akkor kellemeset a hasznossal:)
Melyik hiúzt árusítják és nem CITES I-II függelékű? Már itthon is néhányat a piacra dobtak legális köntösben...
Nekem olyan cica kell! Punktum! A strucc megeszi a vekkert:) |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2003-02-25 15:06:51
|
592
|
| Aranyos vagy... szerintem ilyetén apropó nélkül is dumcsizhatnánk néha! :)) |
|
Előzmény:
 |
KARVALY
2003-02-25 15:04:19
|
591
|
ha akarod én beszélgetek veled előtte:)
kiokosítsalak?:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|