Keresés

Részletes keresés

KARVALY Creative Commons License 2003-02-26 12:38:16 595
Yoo, talájki valamit. Szerintem megint kedvesemnél lehetséges, nem hiszem hogy kiebrudalna. És ha várol még egy kicsit, akkor lesz nála babázás, és akkor kellemeset a hasznossal:)

Melyik hiúzt árusítják és nem CITES I-II függelékű? Már itthon is néhányat a piacra dobtak legális köntösben...
Nekem olyan cica kell! Punktum! A strucc megeszi a vekkert:)

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2003-02-25 15:06:51 592
Aranyos vagy... szerintem ilyetén apropó nélkül is dumcsizhatnánk néha! :))
Előzmény:
KARVALY Creative Commons License 2003-02-25 15:04:19 591
ha akarod én beszélgetek veled előtte:)
kiokosítsalak?:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!