Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2003-02-25 15:06:51 592
Aranyos vagy... szerintem ilyetén apropó nélkül is dumcsizhatnánk néha! :))
A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2003-02-25 15:04:19 591
ha akarod én beszélgetek veled előtte:)
kiokosítsalak?:)
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2003-02-25 14:56:20 590
Ha nem is majmok, de az alapokig most szállok alá.. gimis bioszt olvasgatok - lesz felvégeli beszélgetés ám!
Szakmai beszélgetésnek hívják.. hát majd még mást is hozzájaolvasok, meg ott a kútfőm is! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!