|
|
|
|
 |
Rianna
2003-02-25 15:06:51
|
592
|
| Aranyos vagy... szerintem ilyetén apropó nélkül is dumcsizhatnánk néha! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2003-02-25 15:04:19
|
591
|
ha akarod én beszélgetek veled előtte:)
kiokosítsalak?:) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2003-02-25 14:56:20
|
590
|
Ha nem is majmok, de az alapokig most szállok alá.. gimis bioszt olvasgatok - lesz felvégeli beszélgetés ám!
Szakmai beszélgetésnek hívják.. hát majd még mást is hozzájaolvasok, meg ott a kútfőm is! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|