|
|
|
|
 |
Rianna
2003-02-25 14:56:20
|
590
|
Ha nem is majmok, de az alapokig most szállok alá.. gimis bioszt olvasgatok - lesz felvégeli beszélgetés ám!
Szakmai beszélgetésnek hívják.. hát majd még mást is hozzájaolvasok, meg ott a kútfőm is! :) |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2003-02-25 14:50:41
|
589
|
számíthatsz rám:)
Később is amikor majd nagylóra kerülsz, bár akkor én is bombázni foglak kéréssel. Bár talán addigra sikerül majd megoldani a mostani problémákat.
Remélem!
belegondolva, a mostani nagy tanulásban elmerülve, nem rossz szakra tettél. érdekes és stabil, ráadásul az örök változás miatt nem lesz leült sohasem a téma. A majmok bolygójáig meg csak nem jutunk el:) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2003-02-25 14:09:59
|
588
|
| Madárka.. most kűttem el a felvételi lapom a természetvédelmi mérnöki szakra...:)) Fordulok hozzád bizalommal majdan! :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|