|
|
|
|
 |
Rianna
2003-02-25 14:09:59
|
588
|
| Madárka.. most kűttem el a felvételi lapom a természetvédelmi mérnöki szakra...:)) Fordulok hozzád bizalommal majdan! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2003-02-25 13:55:04
|
587
|
Köszi, most már a jóisten:) sem mossa le rólam, hogy természetvédelmi jogból nem vagyok kitanulva:) És nem is akárhogyan. Majd ez is megér egy mesét eccer:)
A strucc azért továbbra is érdekel, főleg olyantól, aki nem idén kezdte a dolgot, hanem az előző évtől.
Szőrnyű sejtéseim vannak:) és tood amit sejteni kezdek, az általában büdös:) És most szeretek az iljesminek a végére járni.
Figyu, tanuljál, eccer csak államtitkárhelyettes is lehetsz. Most amíg nem vakarom ki a gesztenyét, addig ne fitogtasd barátságunkat:)
De egy év múlva már talán ez pont az oldaladra gördíthető:) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2003-02-25 13:27:56
|
586
|
| Gratula a vizsgádhoz! Struccost nem ismerek... Tán Hangaroa (from BpZoo), de ő el van tűnve, és amúgy is inkább a kengurukat szereti! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|