Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2003-02-25 14:09:59 588
Madárka.. most kűttem el a felvételi lapom a természetvédelmi mérnöki szakra...:)) Fordulok hozzád bizalommal majdan! :))
A hozzászólás:
KARVALY Creative Commons License 2003-02-25 13:55:04 587
Köszi, most már a jóisten:) sem mossa le rólam, hogy természetvédelmi jogból nem vagyok kitanulva:) És nem is akárhogyan. Majd ez is megér egy mesét eccer:)

A strucc azért továbbra is érdekel, főleg olyantól, aki nem idén kezdte a dolgot, hanem az előző évtől.
Szőrnyű sejtéseim vannak:) és tood amit sejteni kezdek, az általában büdös:) És most szeretek az iljesminek a végére járni.
Figyu, tanuljál, eccer csak államtitkárhelyettes is lehetsz. Most amíg nem vakarom ki a gesztenyét, addig ne fitogtasd barátságunkat:)
De egy év múlva már talán ez pont az oldaladra gördíthető:)

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2003-02-25 13:27:56 586
Gratula a vizsgádhoz! Struccost nem ismerek... Tán Hangaroa (from BpZoo), de ő el van tűnve, és amúgy is inkább a kengurukat szereti! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!