|
|
|
|
 |
rgb99
2003-02-25 11:57:57
|
230
|
| Debden, szia! KB-12, vagy KB-14 -es kék konverziós szűrővel. (többféle elnevezésük van)(Ezek erősebb fokozatúak, itt már nem színhőmérsékletkorrekcióról beszélhetünk, hanem konverzióról). Ne feletkezz meg az expozíciókorrekcióról sem. Olyan filmet válassz, melynek az expozíciótűrése elbírja a választott rel. hosszú expozíciós időt. (Még nem jelentkezik reciprocitási hiba). |
|
A hozzászólás:
 |
debden
2003-02-25 09:11:27
|
229
|
Helló Mindenkinek!
Van tapasztalatok kék színkorrekciós szűrővel? Műfényt szeretnék használni napfény filmre. Esti városképek, stb... |
|
Előzmény:
 |
rgb99
2003-02-20 22:50:40
|
228
|
| Mondom, (mondják), B+W. (Esetleg HAMA C-14 is nagyon jó tulajdonságokkal bír. Nekem az volt). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|