Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-02-25 11:57:57 230
Debden, szia! KB-12, vagy KB-14 -es kék konverziós szűrővel. (többféle elnevezésük van)(Ezek erősebb fokozatúak, itt már nem színhőmérsékletkorrekcióról beszélhetünk, hanem konverzióról). Ne feletkezz meg az expozíciókorrekcióról sem. Olyan filmet válassz, melynek az expozíciótűrése elbírja a választott rel. hosszú expozíciós időt. (Még nem jelentkezik reciprocitási hiba).
A hozzászólás:
debden Creative Commons License 2003-02-25 09:11:27 229
Helló Mindenkinek!

Van tapasztalatok kék színkorrekciós szűrővel? Műfényt szeretnék használni napfény filmre. Esti városképek, stb...

Előzmény:
rgb99 Creative Commons License 2003-02-20 22:50:40 228
Mondom, (mondják), B+W. (Esetleg HAMA C-14 is nagyon jó tulajdonságokkal bír. Nekem az volt).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!