Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-28 15:20:30 141
Kösz, felhivom a bankot, bar ma mar keso, asszem. Ezek penteken ebed utan mar nem dolgoznak...
A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2003-02-24 16:07:58 140
Nekem anno az állami támogatás növelése pár hét adminisztratív csúszást okozott az elbírálásban, de az új, kisebb kamatra kaptam a hitelt. Szerződés után egy hónappal jött az üzleti év fordulója, amikor az én annuitásos hitelem kamata is változott. Szerencsére csökkent, de sajnos csak picit. :-)

Itt nem volt semmi adminisztráció csak értesítés.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-24 15:58:44 139
Mit tudtok a kölcsön-átszerződésről? Mi, amikor a hitelígérvényt kaptuk, még 6%-ról volt szó, már lejjebb vannak a kamatok...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!