|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-02-24 16:07:58
|
140
|
Nekem anno az állami támogatás növelése pár hét adminisztratív csúszást okozott az elbírálásban, de az új, kisebb kamatra kaptam a hitelt. Szerződés után egy hónappal jött az üzleti év fordulója, amikor az én annuitásos hitelem kamata is változott. Szerencsére csökkent, de sajnos csak picit. :-)
Itt nem volt semmi adminisztráció csak értesítés. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-02-24 15:58:44
|
139
|
| Mit tudtok a kölcsön-átszerződésről? Mi, amikor a hitelígérvényt kaptuk, még 6%-ról volt szó, már lejjebb vannak a kamatok... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|