Keresés

Részletes keresés

jampug Creative Commons License 2003-02-24 14:03:48 68
...láttod, láttod inkább örülnél, hogy kérdeznek. Még mindig jobb mint, hogy tele legyen a topik sikertelen próbálkozásokkal... :-)
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-24 11:06:21 67
aki ezek után még kérdezni mer, saját kezüleg apritom le a fejét a nyakáról...:O))))))

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!