Keresés

Részletes keresés

gekko Creative Commons License 2003-02-24 11:11:43 172
puffin: Ez a külföldről behozás engem is érdekelne. Ha e-mailt akarsz küldeni, ide tedd: hurvinek@mailbox.hu

gekko

A hozzászólás:
puffin Creative Commons License 2003-02-21 20:14:31 170
emilment.
Előzmény:
hirzel Creative Commons License 2003-02-21 08:23:54 165
Hai!
Az a baj az olcsóbb (Vivitar, Tokina, Cosina, Soligor) makro obik csak 1:2 leképezést tudnak nem túl nagy (3,5) fényerő mellett, ahhoz, h 1:1-es leképezést érjek el, vagy kétszerező telekonverter, vagy közgyűrűsor, esetleg előtétlencse kell, ez utóbbiról tudok a legkevesebbet, főleg legkevesebb jót. Összehasonlító fotókra lenne szükség, mennyit torzít egy ilyen előtétlencse, meg hát a fényerő, rajzolat kérdése sem utolsó.
Ja: senki szakit nem ismerek, aki behozna valami jó dolgot a magyar ár 60-70%-áért, ha tudsz, segíts.
Thx:Lee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!