Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-21 11:05:30 168
1. A Tokina 100/2,8-nak más a felépításe mint a Soligor/vivitar/cosina nevűeknek.
2. Mivel személyes tapasztalatom nincs, csak közvetet véleményeket tudok összehasonlítani. Azok szerint jobb.

A hozzászólás:
konczeyb Creative Commons License 2003-02-21 09:57:48 167
" A Tokina kilog a sorbol"

Poz vagy neg iranyban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!