|
|
|
|
 |
debden
2003-02-25 09:11:27
|
229
|
Helló Mindenkinek!
Van tapasztalatok kék színkorrekciós szűrővel? Műfényt szeretnék használni napfény filmre. Esti városképek, stb... |
|
A hozzászólás:
 |
rgb99
2003-02-20 22:50:40
|
228
|
| Mondom, (mondják), B+W. (Esetleg HAMA C-14 is nagyon jó tulajdonságokkal bír. Nekem az volt). |
|
Előzmény:
 |
gabesz33
2003-02-20 20:13:17
|
227
|
| igen tudom, de mint említettem volt, végülis mindegy h skylight ill uv, inkább minőségileg érdekelne melyik tűnik jobbank sigma ex vaygy bw skylight |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|