|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ChetaRunner
2003-02-20 20:15:11
|
13
|
Szoktak, csak jókor kell jó helyen jó állapotban lenni :(
Én még híreket se nézek, újságból olvasom. Szerintem horror- /akció filmet este 8-tól is lehet nézni :)
A SivatagiShowt egyébként láttam egy Tesco hírdetésben videókazin, ha be birod tenni oda a lábad :) Mer én nem nagyon, csak rosszabnál rosszabb élmények értek ott :) |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2003-02-18 09:18:26
|
12
|
a sivatagisót természetesen láttam, de már nagyonnagyon régen...
te szegény. nincs kábeltévétek (ng)? :O((( mondjuk amig nekünk nem volt, én sem néztem a tv-t.
a kereskedelmi adókon csak a hireket nézem meg. ha meghallom hogy kukkantsunk be... brrrrrrr voááááááá. igedbaj..:O))
a dunán is szoktak jó természetfilmek lenni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|