Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ChetaRunner Creative Commons License 2003-02-20 20:15:11 13
Szoktak, csak jókor kell jó helyen jó állapotban lenni :(
Én még híreket se nézek, újságból olvasom. Szerintem horror- /akció filmet este 8-tól is lehet nézni :)

A SivatagiShowt egyébként láttam egy Tesco hírdetésben videókazin, ha be birod tenni oda a lábad :) Mer én nem nagyon, csak rosszabnál rosszabb élmények értek ott :)

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-18 09:18:26 12
a sivatagisót természetesen láttam, de már nagyonnagyon régen...
te szegény. nincs kábeltévétek (ng)? :O((( mondjuk amig nekünk nem volt, én sem néztem a tv-t.
a kereskedelmi adókon csak a hireket nézem meg. ha meghallom hogy kukkantsunk be... brrrrrrr voááááááá. igedbaj..:O))
a dunán is szoktak jó természetfilmek lenni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!