Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-02-20 22:50:40 228
Mondom, (mondják), B+W. (Esetleg HAMA C-14 is nagyon jó tulajdonságokkal bír. Nekem az volt).
A hozzászólás:
gabesz33 Creative Commons License 2003-02-20 20:13:17 227
igen tudom, de mint említettem volt, végülis mindegy h skylight ill uv, inkább minőségileg érdekelne melyik tűnik jobbank sigma ex vaygy bw skylight

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!