|
|
|
|
 |
Leppke
2003-02-20 12:40:46
|
138
|
| Köszi! Megyek oda kérdezgetni:) |
|
A hozzászólás:
 |
szomi_szomi
2003-02-20 10:08:47
|
137
|
| Elm ennek a szakértője a lakáshitel topikban. |
|
Előzmény:
 |
Leppke
2003-02-19 13:25:41
|
135
|
Előre is bocsi, ha volt már szó róla, de nem tudok mindent visszaolvasni. Új családi házat szeretnénk építtetni, hitelt is veszünk fel, de még nincs eldöntve melyik banknál. Építőanyagot ill. burkolatokat, szerlvényeket vásárolnánk előre. Mire kérjük az áfás számlát a jelenlegi vagy a leendő lakímünkre? Egyátalán előre megvett anyagokat is el lehet számolni? Előre is köszi a választ
Leppke |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|