Keresés

Részletes keresés

sarah25 Creative Commons License 2003-02-19 15:34:11 39
Nagyon, nagyon köszi, hogy feltetted!
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-19 15:30:10 38
ok.

drazsé egyébként nagyon édi.:O)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény:
sarah25 Creative Commons License 2003-02-19 15:27:18 37
Köszi Iffy! Azt hiszem holnap újra próbálom, mert úgy tűnik ma nem vagyok a koncentrációképességem csúcsán!

A kép pedig nagyon tuti! Mármint amit felraktál! Nem írom le a véleményemet ismét a labidról!Ugye azért Drazsé is ari?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!