Keresés

Részletes keresés

Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-19 15:30:10 38
ok.

drazsé egyébként nagyon édi.:O)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

A hozzászólás:
sarah25 Creative Commons License 2003-02-19 15:27:18 37
Köszi Iffy! Azt hiszem holnap újra próbálom, mert úgy tűnik ma nem vagyok a koncentrációképességem csúcsán!

A kép pedig nagyon tuti! Mármint amit felraktál! Nem írom le a véleményemet ismét a labidról!Ugye azért Drazsé is ari?

Előzmény:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-19 15:18:51 36
frankó. már csak egy a-betüt hagytál le a href elől, azért nem mükszik a hivatkozás a nagyra.:O))
megy ez, megy ez...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!