|
|
|
|
 |
sarah25
2003-02-19 15:27:18
|
37
|
Köszi Iffy! Azt hiszem holnap újra próbálom, mert úgy tűnik ma nem vagyok a koncentrációképességem csúcsán!
A kép pedig nagyon tuti! Mármint amit felraktál! Nem írom le a véleményemet ismét a labidról!Ugye azért Drazsé is ari? |
|
A hozzászólás:
 |
Lord Iffy
2003-02-19 15:18:51
|
36
|
frankó. már csak egy a-betüt hagytál le a href elől, azért nem mükszik a hivatkozás a nagyra.:O))
megy ez, megy ez... |
|
Előzmény:
 |
sarah25
2003-02-19 15:14:04
|
33
|
| [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|