|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2003-02-19 15:18:51
|
36
|
frankó. már csak egy a-betüt hagytál le a href elől, azért nem mükszik a hivatkozás a nagyra.:O))
megy ez, megy ez... |
|
 |
sarah25
2003-02-19 15:15:43
|
34
|
Köszi Iffy a segítségedet! Sikerült!
Szóval mi pedig így alszunk! |
|
A hozzászólás:
 |
sarah25
2003-02-19 15:14:04
|
33
|
| [A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
Előzmény:
 |
Lord Iffy
2003-02-19 14:22:03
|
25
|
kapkodtál kicsit.:O)) fog ez menni...
a href és nem a hrf, href után egyenlőségjel és nem kettőspont, a kisképnél tar.hu után lehagytad a sarah25-öt, border elött tényleg szünet.
a többi jó volt.:O))
na, próba!
a hrf:"http://kep.tar.hu/sarah25/images/pic1884959.jpg"
img src="http://kep.tar.hu/thumbnails/pic1884959.jpg"border=1
(ps: bocs, télleg én is elég kis betükkel irtam meg....) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|