|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-02-20 10:08:47
|
137
|
| Elm ennek a szakértője a lakáshitel topikban. |
|
 |
Törölt nick
2003-02-19 17:44:53
|
136
|
Ilyenbe sose vágtam a fejszémet, de nagy naívan azt gondolom, hogy vagy mindenről, és akkor játszd meg az ÁFA-visszatérítést, vagy semmiről, s akkor megnyered az árkülönbözetet, mert arra mérget vehetsz, hogy számlával minden munka drágább lesz.
Szóvalk nem tudom...
Ez most nem segített sokat, ugye? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Leppke
2003-02-19 13:25:41
|
135
|
Előre is bocsi, ha volt már szó róla, de nem tudok mindent visszaolvasni. Új családi házat szeretnénk építtetni, hitelt is veszünk fel, de még nincs eldöntve melyik banknál. Építőanyagot ill. burkolatokat, szerlvényeket vásárolnánk előre. Mire kérjük az áfás számlát a jelenlegi vagy a leendő lakímünkre? Egyátalán előre megvett anyagokat is el lehet számolni? Előre is köszi a választ
Leppke |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|