Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-02-19 21:19:47 226
Gabesz33! B+W a márka, de a skylight szűrő enyhén szines. (A vörös korrekciós szűrősor legenyhébben szinezett tagjai, 1B és 1B).
A hozzászólás:
gabesz33 Creative Commons License 2003-02-19 13:25:11 225
van e tapasztalat vagy vélemény sigma ex uv szűrőről(6900Ft), illetve kinéztem egy b+w skylight szűrőt (7999)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!