Keresés

Részletes keresés

sarah25 Creative Commons License 2003-02-19 12:38:25 21
Szia Iffy!
Kérlek segíts! Eddig volt az img src stb... beírása jelekkel. A lényeg, hogy pontosan mit kell beírjak, ha olyan kicsiből-nagy képet szeretnék? És melyiknek az elérhetőségét kell beírni? A kicsinek vagy a nagynak?
A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-02-19 12:34:38 20
ez a pozició sem rossz.:O)))

thumbot nem kell csinálnod, megcsinálta már helyetted a kep.tar. használd azt! :O))
http://kep.tar.hu/babyboo/thumnails/pic1685545.jpg

ha nem a kep.tar-on lenne a kép, tudok nagyonjó átméretező progit. free. a kijelölt könyvtár összes képét átméretezi a kivánt méretre, elé vagy mögé olyan tagot rak, amit szeretnél...(pl.: th_)
töltsétek le a tucows.com-ról. easy thumbnails a neve.

Előzmény:
Babyboo Creative Commons License 2003-02-19 12:25:00 19
óó, most látom ezt a szöveget már elsütötte Lord.. akkor: "mi pedig így"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!