|
|
|
|
 |
Lord Iffy
2003-02-19 12:34:38
|
20
|
ez a pozició sem rossz.:O)))
thumbot nem kell csinálnod, megcsinálta már helyetted a kep.tar. használd azt! :O))
http://kep.tar.hu/babyboo/thumnails/pic1685545.jpg
ha nem a kep.tar-on lenne a kép, tudok nagyonjó átméretező progit. free. a kijelölt könyvtár összes képét átméretezi a kivánt méretre, elé vagy mögé olyan tagot rak, amit szeretnél...(pl.: th_)
töltsétek le a tucows.com-ról. easy thumbnails a neve. |
|
A hozzászólás:
 |
Babyboo
2003-02-19 12:25:00
|
19
|
| óó, most látom ezt a szöveget már elsütötte Lord.. akkor: "mi pedig így" |
|
Előzmény:
 |
Babyboo
2003-02-19 12:24:13
|
18
|
Így alszunk mi...
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|