|
|
|
|
 |
Jveres
2003-02-21 15:35:00
|
169
|
Barbi!
Nem gondolkoztál még a Sigma 105-ös, vagy a Tamron 90-es makro obiján. Mind a kettőnek fantasztikusan jó és szép képe van. Az előbbit én is próbáltam, az utóbbiról "csak" fényképeket láttam.
Az áruk pedig még az úgy-ahogy megfizethető kategóriában van.
Jenő |
|
 |
Karakorum
2003-02-19 12:45:50
|
158
|
Szia
Semmi tapasztalatom sincs Cosina objektívek terén, de itt találsz egy árlistát. |
|
A hozzászólás:
 |
konczeyb
2003-02-19 11:38:31
|
157
|
Haho!
Mi a velemenyeteka Cosina meg a Tokina obikrol EOS-hoz??
Tudtok ajanlani Ft arlistas Siteot foleg Tokinara?
En nem talaltam. Mennyi lehet a Cosina meg Tokina 100 macro? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|