Keresés

Részletes keresés

Jveres Creative Commons License 2003-02-21 15:35:00 169
Barbi!

Nem gondolkoztál még a Sigma 105-ös, vagy a Tamron 90-es makro obiján. Mind a kettőnek fantasztikusan jó és szép képe van. Az előbbit én is próbáltam, az utóbbiról "csak" fényképeket láttam.
Az áruk pedig még az úgy-ahogy megfizethető kategóriában van.

Jenő

Karakorum Creative Commons License 2003-02-19 12:45:50 158
Szia

Semmi tapasztalatom sincs Cosina objektívek terén, de itt találsz egy árlistát.

A hozzászólás:
konczeyb Creative Commons License 2003-02-19 11:38:31 157
Haho!

Mi a velemenyeteka Cosina meg a Tokina obikrol EOS-hoz??

Tudtok ajanlani Ft arlistas Siteot foleg Tokinara?
En nem talaltam. Mennyi lehet a Cosina meg Tokina 100 macro?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!