Keresés

Részletes keresés

gyöngyvirág Creative Commons License 2003-02-19 21:41:51 161
Kedves Ipsi! Köszönöm, hogy megnézted. Igen, tudom, a szkennelés olyan, amilyenre lehetőségem van. A régebbi fotóim Exakta RTL 1000 típussal készültek, az újabbak Nikon F65 kétféle zoommal.
Néhány kép pedig egy kis digitálissal, ha nem volt kéznél más. (Ez utóbbi a férjem gépe.)
A hozzászólás:
ipsi Creative Commons License 2003-02-19 09:14:14 156
En is csak gratulalni tudok, nagyon sok szep, irigylesre melto kepet keszitettel. Szkennelesen lehetne azert meg javitani. ;)

Egyebkent milyen felszerelessel fotozol?

Udv, Ipsi

Előzmény:
gyöngyvirág Creative Commons License 2003-02-16 11:19:15 150
Köszönöm, kedves Musa!
gyv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!