|
|
|
|
 |
gyöngyvirág
2003-02-19 21:41:51
|
161
|
Kedves Ipsi! Köszönöm, hogy megnézted. Igen, tudom, a szkennelés olyan, amilyenre lehetőségem van. A régebbi fotóim Exakta RTL 1000 típussal készültek, az újabbak Nikon F65 kétféle zoommal.
Néhány kép pedig egy kis digitálissal, ha nem volt kéznél más. (Ez utóbbi a férjem gépe.) |
|
A hozzászólás:
 |
ipsi
2003-02-19 09:14:14
|
156
|
En is csak gratulalni tudok, nagyon sok szep, irigylesre melto kepet keszitettel. Szkennelesen lehetne azert meg javitani. ;)
Egyebkent milyen felszerelessel fotozol?
Udv, Ipsi |
|
Előzmény:
 |
gyöngyvirág
2003-02-16 11:19:15
|
150
|
Köszönöm, kedves Musa!
gyv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|