Keresés

Részletes keresés

hirzel Creative Commons License 2003-02-18 12:29:14 155
Köszi a segítséget, na ezért járok én ebbe a fórumba és nem az anyázós politikázós helyekre... itt önzetlen segítségre számíthat az ember.
Még egyszer köszönöm.
Lee
A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-18 11:53:40 154
M42: Praktica, Pentax, Chinon, stb
A HAMA-nál próbálkozz vagy az eBay-en az átalakítóval.

Ja.. Minolta MD kihuzat és közgyűrűsor kb. 20/20eFt.
Az utángyártott kicsit olcsóbb.

Százbolha

Előzmény:
hirzel Creative Commons License 2003-02-18 11:41:56 153
Hai 100-ha!
Thx a segítséget, ez már sokat jelent. Ennyire nincs manuál makró objektív a piacon?
Az M42 vég melyik géptípus szabványa?
Átalakítót/váltót láttam a Hama és a Soligor katalógusában, csak az a kérdés, hol lehet hozzájutni...
Lee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!