|
|
|
|
 |
hirzel
2003-02-18 12:29:14
|
155
|
Köszi a segítséget, na ezért járok én ebbe a fórumba és nem az anyázós politikázós helyekre... itt önzetlen segítségre számíthat az ember.
Még egyszer köszönöm.
Lee |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-02-18 11:53:40
|
154
|
M42: Praktica, Pentax, Chinon, stb
A HAMA-nál próbálkozz vagy az eBay-en az átalakítóval.
Ja.. Minolta MD kihuzat és közgyűrűsor kb. 20/20eFt.
Az utángyártott kicsit olcsóbb.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
hirzel
2003-02-18 11:41:56
|
153
|
Hai 100-ha!
Thx a segítséget, ez már sokat jelent. Ennyire nincs manuál makró objektív a piacon?
Az M42 vég melyik géptípus szabványa?
Átalakítót/váltót láttam a Hama és a Soligor katalógusában, csak az a kérdés, hol lehet hozzájutni...
Lee |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|