Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ChetaRunner Creative Commons License 2003-02-18 09:14:26 11
Sulinetterem - aarrgh! Benyelte a hosszú ö-t és ü-t!
Előzmény:
ChetaRunner Creative Commons License 2003-02-18 09:12:40 10
Hát, hogy nem láttad, nem maradtál le sok mindenr?l.

Egyébként én hetente kb. 3 órát tévézek: TV2-n a Vadvilágot, és néha-néha egy-egy filmet megnézek. TV2, RTL - r?l szinte semmit (Csak Vadvilág), Dunán a Mindentudás Egyeteme, és néha M1-en egy jobb filmet. Több csatornánk nincs is. Szerencsére a családban már senki se néz BigVillát :) (De tavaj nézték :( )

Sivatagi Show - ne mondd, hogy nem láttad! Alapm? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!