Keresés

Részletes keresés

ipsi Creative Commons License 2003-02-19 09:14:14 156
En is csak gratulalni tudok, nagyon sok szep, irigylesre melto kepet keszitettel. Szkennelesen lehetne azert meg javitani. ;)

Egyebkent milyen felszerelessel fotozol?

Udv, Ipsi

A hozzászólás:
gyöngyvirág Creative Commons License 2003-02-16 11:19:15 150
Köszönöm, kedves Musa!
gyv
Előzmény:
Musa Creative Commons License 2003-02-14 12:09:11 147
Gyönyörűek a fotóid, Gyöngyvirág! A verseid is. M.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!