|
|
|
|
 |
rgb99
2003-02-15 18:43:48
|
222
|
| Kisebb talicskával menj a Studio-Line -be. |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2003-02-15 17:02:46
|
220
|
"ezért kérdeztem hol lehet b+w-t kapni."
Fogj egy talicska pénz, kapj be 2-3 nyugtatót, és sétálj el a Westendbe a Pálvölgyihez.
|
|
Előzmény:
 |
gabesz33
2003-02-15 15:50:59
|
219
|
Jó akkor kicsit jobban kifejezőbben próbálom meg:
a legfontosabb a képminőség, amellettt hogy a lencsének ne legyen valami baja, mert utána a képminőség kárára válna.Ergo:a képminőség nem tökéletes ha karcos a lencse, karcnélkülinek a lencsét, pedig védő nélkül szinte lehetetlen megőrizni.
Remélem így tisztáztam a gondolataimat.
puffin:én a sóósnál semmit nem szeretek vásárolni, ellenben az optiformba ill. az optika-camerába benézek,de lehet h inkább új lesz belőle, ezért kérdeztem hol lehet b+w-t kapni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|