Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-02-15 18:43:48 222
Kisebb talicskával menj a Studio-Line -be.
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2003-02-15 17:02:46 220
"ezért kérdeztem hol lehet b+w-t kapni."

Fogj egy talicska pénz, kapj be 2-3 nyugtatót, és sétálj el a Westendbe a Pálvölgyihez.

Előzmény:
gabesz33 Creative Commons License 2003-02-15 15:50:59 219
Jó akkor kicsit jobban kifejezőbben próbálom meg:
a legfontosabb a képminőség, amellettt hogy a lencsének ne legyen valami baja, mert utána a képminőség kárára válna.Ergo:a képminőség nem tökéletes ha karcos a lencse, karcnélkülinek a lencsét, pedig védő nélkül szinte lehetetlen megőrizni.
Remélem így tisztáztam a gondolataimat.

puffin:én a sóósnál semmit nem szeretek vásárolni, ellenben az optiformba ill. az optika-camerába benézek,de lehet h inkább új lesz belőle, ezért kérdeztem hol lehet b+w-t kapni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!