Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-14 19:52:57 149
aha.
Akkor nincs a FotoLexikonban ahogy korábban írtad. Ezért kerestem hiába.
Sőt! Ott egész más a meghatározás.

A másik könyv sajna nincs meg, sajnos Vigh-et nem ismerem, sem a DunaTV-s szakikat, sem Szinművészetis embereket.
Azt hittem eddig, hogy Főiskola, előléptek egyetemmé????

De tényleg lényegtelen....
Az egész.

Százbolha

A hozzászólás:
agyarka Creative Commons License 2003-02-14 19:06:18 148
A meghatározás a 3.(Vigh) könyvben van. Egyébként a címe ellenére biztosan jó, a szakdoga védésnél a DunaTV-től meg a Színház és Filmművészeti Egyetemről jött embereknek a tartalommal nem volt gondjuk.
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-12 20:19:20 123
agyarka:

Sajnos ezekből nekem csak a Új foto lexikon van meg.

Kérlek nézd meg melyik címszó vagy melyik oldalon találom meg amiről írtál:

Makrofényképezésen azt a felvételi módszert értjük, amikor a lefényképezett téma (tárgy) képe 1:1-hez, vagy ennél nagyobb arányban jelenik meg a negatívon.

Néhányszor átforgattam, de csak az általam citált definiciót találtam benne a Közelfényképezés címszó alatt.
Sajnos oldalt fejből nem tudok mondani.

Kössz!
Ha tévedtem akkor Sorry!

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!