|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-14 19:52:57
|
149
|
aha.
Akkor nincs a FotoLexikonban ahogy korábban írtad. Ezért kerestem hiába.
Sőt! Ott egész más a meghatározás.
A másik könyv sajna nincs meg, sajnos Vigh-et nem ismerem, sem a DunaTV-s szakikat, sem Szinművészetis embereket.
Azt hittem eddig, hogy Főiskola, előléptek egyetemmé????
De tényleg lényegtelen....
Az egész.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
agyarka
2003-02-14 19:06:18
|
148
|
| A meghatározás a 3.(Vigh) könyvben van. Egyébként a címe ellenére biztosan jó, a szakdoga védésnél a DunaTV-től meg a Színház és Filmművészeti Egyetemről jött embereknek a tartalommal nem volt gondjuk. |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-12 20:19:20
|
123
|
agyarka:
Sajnos ezekből nekem csak a Új foto lexikon van meg.
Kérlek nézd meg melyik címszó vagy melyik oldalon találom meg amiről írtál:
Makrofényképezésen azt a felvételi módszert értjük, amikor a lefényképezett téma (tárgy) képe 1:1-hez, vagy ennél nagyobb arányban jelenik meg a negatívon.
Néhányszor átforgattam, de csak az általam citált definiciót találtam benne a Közelfényképezés címszó alatt.
Sajnos oldalt fejből nem tudok mondani.
Kössz!
Ha tévedtem akkor Sorry!
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|