Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rockertc Creative Commons License 2003-02-14 05:38:51 26
Én megoldottam ezt a kérdést ! 7 kutyám van. Aki ezeket megeteti, az vagy hentes és ide hordja a boltját, vagy milliomos és nem betörni akar, csak titokban állatbarát. :-)
Előzmény:
MeMo Creative Commons License 2003-02-12 09:51:43 8
Nálunk is elég nagy az udvar, mi is le tudnánk keríteni úgy, hogy ne lehessen éjszakára elöl. De akkor minek a kutya, mert ugye alapvetően örző védő funkciót látnak el. Nekik jobb a szaglásuk, és hallásuk, és este éberebbek is. Mi emberek meg ugye a bezárt ajtó mögött pihenünk, és egy ágyudörkésre is csak a másik felünkre fordulunk. :-)
Erre talán csak tényleg az a megoldás, hogy csak gazditól, és a táljából fogadjon el kaját. Csak itt bejön a képbe, mi van ha a gazdi elutazik, és kutyi marad?

MeMo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!