|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
rockertc
2003-02-14 05:38:51
|
26
|
| Én megoldottam ezt a kérdést ! 7 kutyám van. Aki ezeket megeteti, az vagy hentes és ide hordja a boltját, vagy milliomos és nem betörni akar, csak titokban állatbarát. :-) |
|
Előzmény:
 |
MeMo
2003-02-12 09:51:43
|
8
|
Nálunk is elég nagy az udvar, mi is le tudnánk keríteni úgy, hogy ne lehessen éjszakára elöl. De akkor minek a kutya, mert ugye alapvetően örző védő funkciót látnak el. Nekik jobb a szaglásuk, és hallásuk, és este éberebbek is. Mi emberek meg ugye a bezárt ajtó mögött pihenünk, és egy ágyudörkésre is csak a másik felünkre fordulunk. :-)
Erre talán csak tényleg az a megoldás, hogy csak gazditól, és a táljából fogadjon el kaját. Csak itt bejön a képbe, mi van ha a gazdi elutazik, és kutyi marad?
MeMo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|