|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-02-13 21:12:05
|
146
|
tényleg csak a kíváncsiság. a makro-kilar volt az első, a második generáció volt a 3.5/55 ill. a 2.8/55 micro-nikkor öt lencsével és nagy felbontással. azután a harmadik generáció...
de a legelsőt még nem nyúzhattam. télleg sajnálom, a kortársait úgy-ahogy a helyükre tudom tenni. milyen lehetett egy makro-tessar? killer? kilar? :)
jópofi volt a szűrőtartója. a mélyen bennülő frontlencse elé került a szűrő a tölcsér-szerű tartóra tolva. ötletes volt. |
|
A hozzászólás:
 |
puffin
2003-02-13 20:47:47
|
145
|
a müncheni kilfit cég(gyár) csinálta. én is nagyon kíváncsi lennék rá. Tildy Zoli bácsi is nagyon dícsérte. ha valakinek lenne makro-kilarja...?! kérünk téged jelentkezz!
vagy ha valaki fotózott ilyennel ossza meg velünk a tapasztalatait.
Hasonlóan érdekelne a novoflex csinálta makro objektív..
üdv.
puffin
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-02-13 14:19:51
|
144
|
a világ leggyorsabb élességállítású gépe lett. a fotonok magukat élesítik. csak ki kellett szedni az obijából az üvegeket és pinhole-t, lyukat a helyére. hi-tech lyukkamera :)
makrózni se kutya :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|