Keresés

Részletes keresés

puffin Creative Commons License 2003-02-13 20:47:47 145
a müncheni kilfit cég(gyár) csinálta. én is nagyon kíváncsi lennék rá. Tildy Zoli bácsi is nagyon dícsérte. ha valakinek lenne makro-kilarja...?! kérünk téged jelentkezz!
vagy ha valaki fotózott ilyennel ossza meg velünk a tapasztalatait.
Hasonlóan érdekelne a novoflex csinálta makro objektív..
üdv.
puffin
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 14:19:51 144
a világ leggyorsabb élességállítású gépe lett. a fotonok magukat élesítik. csak ki kellett szedni az obijából az üvegeket és pinhole-t, lyukat a helyére. hi-tech lyukkamera :)
makrózni se kutya :)
Előzmény:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 14:03:01 143
Mi van a lubityellel? Olyan nekem is van. Egész jól nagyítható képeket lehetett vele csinálni. Csak a frontlencsemozgatásos fókuszbeállítás nem túl szerencsés megoldás. De makrózásra szerintem nem alkalmas.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!