|
|
|
|
 |
puffin
2003-02-13 20:47:47
|
145
|
a müncheni kilfit cég(gyár) csinálta. én is nagyon kíváncsi lennék rá. Tildy Zoli bácsi is nagyon dícsérte. ha valakinek lenne makro-kilarja...?! kérünk téged jelentkezz!
vagy ha valaki fotózott ilyennel ossza meg velünk a tapasztalatait.
Hasonlóan érdekelne a novoflex csinálta makro objektív..
üdv.
puffin
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-02-13 14:19:51
|
144
|
a világ leggyorsabb élességállítású gépe lett. a fotonok magukat élesítik. csak ki kellett szedni az obijából az üvegeket és pinhole-t, lyukat a helyére. hi-tech lyukkamera :)
makrózni se kutya :) |
|
Előzmény:
 |
PETYUS
2003-02-13 14:03:01
|
143
|
| Mi van a lubityellel? Olyan nekem is van. Egész jól nagyítható képeket lehetett vele csinálni. Csak a frontlencsemozgatásos fókuszbeállítás nem túl szerencsés megoldás. De makrózásra szerintem nem alkalmas. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|