Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 14:19:51 144
a világ leggyorsabb élességállítású gépe lett. a fotonok magukat élesítik. csak ki kellett szedni az obijából az üvegeket és pinhole-t, lyukat a helyére. hi-tech lyukkamera :)
makrózni se kutya :)
A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 14:03:01 143
Mi van a lubityellel? Olyan nekem is van. Egész jól nagyítható képeket lehetett vele csinálni. Csak a frontlencsemozgatásos fókuszbeállítás nem túl szerencsés megoldás. De makrózásra szerintem nem alkalmas.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-02-13 13:45:08 142
látod, akkor sem én hurrogtam :)
de ahányszor ránézek a ljubitelre, áldom a nevedet...
gondoltam exakta is van a tatyódban, makrózni is szoktál...
hááát, most nem jött össze :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!