|
|
|
|
 |
Törölt nick
2003-02-13 14:19:51
|
144
|
a világ leggyorsabb élességállítású gépe lett. a fotonok magukat élesítik. csak ki kellett szedni az obijából az üvegeket és pinhole-t, lyukat a helyére. hi-tech lyukkamera :)
makrózni se kutya :) |
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2003-02-13 14:03:01
|
143
|
| Mi van a lubityellel? Olyan nekem is van. Egész jól nagyítható képeket lehetett vele csinálni. Csak a frontlencsemozgatásos fókuszbeállítás nem túl szerencsés megoldás. De makrózásra szerintem nem alkalmas. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-02-13 13:45:08
|
142
|
látod, akkor sem én hurrogtam :)
de ahányszor ránézek a ljubitelre, áldom a nevedet...
gondoltam exakta is van a tatyódban, makrózni is szoktál...
hááát, most nem jött össze :))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|