Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 13:22:27 139
>300mm objektív 1:1 leképezés. Szerintem kézből nem megy 100ASA-val.

Az szerintem sem. Meg sem bírnám tartani rendesen. Esetleg egy baromi nagy körvakuval lehetne olyat csinálni hogy ne mozduljon be (annyira), de a fókuszsíkból kimozdulna a téma mielőtt elsütnéd a gépet.

>Ne torzsalkodjunk ezen.

Mi volt az, ami neked torzsalkodásnak tűnt? Eddig még alig szólaltam meg.

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:58:57 138
Már mondtam.
Szerintem ezen ne vitázzunk.

Amiről korábban beszéltem, az 300mm objektív 1:1 leképezés. Szerintem kézből nem megy 100ASA-val.

Ha a Te felszereléseddel számodra megfelelő képeket tudsz csinálni, akkor jó.

Mégegyszer: Ne torzsalkodjunk ezen. Fotózni öröm!

Százbolha

Előzmény:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:52:06 136
>Most erre mit mondjak???

Te is mondj valami nagyot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!