|
|
|
|
 |
PETYUS
2003-02-13 13:22:27
|
139
|
>300mm objektív 1:1 leképezés. Szerintem kézből nem megy 100ASA-val.
Az szerintem sem. Meg sem bírnám tartani rendesen. Esetleg egy baromi nagy körvakuval lehetne olyat csinálni hogy ne mozduljon be (annyira), de a fókuszsíkból kimozdulna a téma mielőtt elsütnéd a gépet.
>Ne torzsalkodjunk ezen.
Mi volt az, ami neked torzsalkodásnak tűnt? Eddig még alig szólaltam meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2003-02-13 12:58:57
|
138
|
Már mondtam.
Szerintem ezen ne vitázzunk.
Amiről korábban beszéltem, az 300mm objektív 1:1 leképezés. Szerintem kézből nem megy 100ASA-val.
Ha a Te felszereléseddel számodra megfelelő képeket tudsz csinálni, akkor jó.
Mégegyszer: Ne torzsalkodjunk ezen. Fotózni öröm!
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
PETYUS
2003-02-13 12:52:06
|
136
|
>Most erre mit mondjak???
Te is mondj valami nagyot! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|