Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:58:57 138
Már mondtam.
Szerintem ezen ne vitázzunk.

Amiről korábban beszéltem, az 300mm objektív 1:1 leképezés. Szerintem kézből nem megy 100ASA-val.

Ha a Te felszereléseddel számodra megfelelő képeket tudsz csinálni, akkor jó.

Mégegyszer: Ne torzsalkodjunk ezen. Fotózni öröm!

Százbolha

A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2003-02-13 12:52:06 136
>Most erre mit mondjak???

Te is mondj valami nagyot!

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2003-02-13 12:40:00 133
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.

1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével

Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.

A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!