|
|
|
|
 |
Százbolha
2003-02-13 12:58:57
|
138
|
Már mondtam.
Szerintem ezen ne vitázzunk.
Amiről korábban beszéltem, az 300mm objektív 1:1 leképezés. Szerintem kézből nem megy 100ASA-val.
Ha a Te felszereléseddel számodra megfelelő képeket tudsz csinálni, akkor jó.
Mégegyszer: Ne torzsalkodjunk ezen. Fotózni öröm!
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2003-02-13 12:52:06
|
136
|
>Most erre mit mondjak???
Te is mondj valami nagyot! |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2003-02-13 12:40:00
|
133
|
Bocs, csak a sajátbejáratú összeeszkábált elméletemre céloztam. Tudod a reciprok szabályos.
1/30-ot még kiexponálok kézből a 200-as telével
Most erre mit mondjak???
Tényleg nem akarlak megbántani, de mindenkinek más fogalmai vannak az élességről.
A lényeg az hogy fotózni jó móka, és az már fél siker, ha saját elvárásainknak megfelelő képeket tudunk készíteni.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|